Canon Europe na veletrhu IFSEC International předvede svoji technologii pro kvalitní zpracování obrazu při špatných světelných podmínkách

Praha, Česká republika, 17. května 2016 – Společnost Canon Europe, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, bude na letošním veletrhu IFSEC International ve spolupráci s poskytovateli řešení Digital Barriers, Ipsotek a Intelico demonstrovat své špičkové zkušenosti v oblasti optiky a předvede, jak díky těmto odborným znalostem může spolu s partnery nabídnout špičková řešení pro všechna průmyslová odvětví. Kromě prezentace schopností svých kamer pro situace se špatnými světelnými podmínkami uvede Canon rovněž osm nových kamer. Veletrh proběhne ve dnech 21. až 23. června 2016 v londýnském konferenčním centru ExCel a společnost Canon bude vystavovat na stánku F500.

Společnost Canon na veletrhu IFSEC International předvede, jak jsou její špičkové produkty využitelné, a to především se zaměřením na řešení požadavků na vysoce výkonný monitoring a dohled v různých průmyslových odvětvích. Návštěvníci uvidí i nedávno představenou vysoce citlivou síťovou kameru VB-M50B, která se může pochlubit vynikajícím výkonem při špatných světelných podmínkách, obzvláště pak u nejdelší ohniskové vzdálenosti. Tato kamera tak nabízí čisté zobrazení s velmi dobře prokreslenými detaily i v případě vzdálenějších objektů. Přímo na stánku značky Canon budou navíc partneři demonstrovat sílu společných integrovaných řešení a zdůrazní zejména možnosti jejich uplatnění v široké škále situací, které úzce souvisí s nejnovějšími požadavky a trendy tohoto odvětví.

„Bezpečnostní trh se dnes velmi rychle vyvíjí a výrobci i partneři musí být mnohem pružnější, protože jen tak mohou adekvátně reagovat na změny v požadavcích koncových uživatelů, říká Julian Rutland, European NVS Marketing Director ve společnosti Canon Europe. „Společnost Canon bude i nadále dodávat produkty, které nabídnou vynikající kvalitu obrazu, a jsme nesmírně hrdí na naši schopnost poskytovat prvotřídní řešení, která odpovídají požadavkům jednotlivých vertikál. Veletrh IFSEC International pro nás představuje skvělou příležitost k uvedení osmi nových vysoce citlivých síťových kamer, jež jsme navrhli s cílem nabídnout vysoký výkon i skvělý obraz při špatných světelných podmínkách. Tedy přesně ty vlastnosti, o něž nás partneři i zákazníci žádají.“

Canon na veletrhu IFSEC International uvede osm nových kamer, ideálních pro nasazení ve vnitřních i venkovních prostředích. Své využití tyto kamery najdou v rámci kritické infrastruktury, dopravy, městského dohledu i státní správy. Mezi špičkové funkce a vlastnosti patří široký zorný úhel i skvělé výstupy při špatném osvětlení, včetně věrné reprodukce barev. Nové kamery tak umožňují pořizovat velmi detailní záběry v různých světelných podmínkách. Kromě bezpečnosti je další výhodou rovněž bezproblémová integrace s platformami VMS pro správu video obsahu – zákazníci tak mají k dispozici například analýzy chování nebo pokročilou správu budov.

V rámci veletrhu IFSEC International představí společnost Canon vysokou kvalitu produktů a služeb z oblasti zpracování obrazu a širokou škálu technologických vylepšení, kam mimo jiné patří:

  • Kamera Canon VB-M50B – skvělý výkon při špatných světelných podmínkách a režim Clear IR
  • Pokročilé možnosti digitálního zoomu
  • Technologie Smart Shade Control (SSC)
  • Možnosti vzdáleného otáčení a naklánění kamery, otáčení obrazu a ovládání zoomu
  • Přesná reprodukce barev

Zákazníci i systémoví integrátoři se navíc mohou na stánku společnosti Canon setkat s technickými specialisty a odborníky na rozvoj prodejních kanálů, kteří rádi zodpoví jakékoliv dotazy.