Canon uvádí sadu pro vývoj softwaru, která umožní vývoj cenově zajímavých a kompaktních fotografických řešení pro PowerShot G7 X Mark II

PRAHA, 19. dubna 2017 – Společnost Canon, lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, uvedla sadu pro vývoj softwaru (Software Development Kit, SDK) pro výkonný kompaktní fotoaparát PowerShot G7 X Mark II . Nová SDK, která je reakcí na požadavky komunity softwarových vývojářů okolo značky Canon, umožňuje uživatelům ovládat hlavní funkce fotoaparátu PowerShot G7 X Mark II, jako je zoom a expozice. Nejnovější sada pro vývoj softwaru tak nabízí možnosti, které najdou uplatnění například v automatech pro průkazové fotografie, při 3D skenování a v lékařském výzkumu.

PowerShot G7 X Mark II


Sada pro vývoj softwaru je k dispozici zdarma, a to členům programu Canon Digital Imaging Developer. Nezávislé softwarové společnosti mohou na on-line portálu tohoto programu získat vývojové nástroje, pomocí kterých lze produkty značky Canon integrovat do vlastních řešení.

Sada pro vývoj softwaru je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac OS X. Nová SDK je bez nároků na technickou podporu nebo záruky a je již k dispozici v rámci regionu Evropy, Středního východu a Afriky. Další informace jsou dostupné na stránkách programu Canon Digital Imaging Developer na www.didp.canon-europa.com.


¹ Aby byl fotoaparát PowerShot G7 X Mark II se sadou pro vývoj software kompatibilní, je nutné provést servisní rozšíření technických možností přístroje pomocí aktualizace, která je součástí balíčku SDK